Головна / Громада / Спільнота / Індикатори / Телефонний та поштовий зв'язок, кур'єрські служби

Телефонний та поштовий зв'язок, кур'єрські служби

1

Телефон
В даний час в Харкові існують семизначні і шестизначні телефонні номери. Плата за послуги телефонного зв'язку погодинна. Одна хвилина розмови по міському таксофону варто 0,12 грн. - В межах міста; 0,48 грн. - В межах області; 0,60 грн. - В межах України абонентами стільникового зв'язку в межах України - 1,20 грн.), Найдорожче - міжнародні дзвінки. Тарифи на міжміські та міжнародні розмови знижуються в святкові та вихідні дні, а також після 18:00 у робочі дні. Телефонні автомати є близько станцій метро, магазинів, просто на вулицях. Вуличні таксофони нового зразка - синього кольору, на окраїнах міста можна зустріти і старі - сріблясті. Працюють вони за телефонними картками, які можна купити на пошті, у великих магазинах, газетних кіосках і в деяких кіосках в метро. Міжнародний зв'язок і доступ до мережі мобільного зв'язку забезпечують всі таксофони нового зразка.
 
У Харкові ви зможете користуватися мобільним телефоном стандарту GSM і 3G. Оператори мобільного зв'язку "Київстар", "МТС", "Лайф" і "Білайн" працюють у стандарті GSM-1900, 1800 і 900; "People net" і "Utel" пропонують послуги зв'язку в стандарті 3G. Якщо ви приїхали на кілька днів, вигідніше користуватися роумінгом, якщо на тривалий час - краще підключитися до місцевих операторам мобільного зв'язку.

E-mail
Пошту можна перевірити або відправити в будь-якому Інтернет-кафе. Доступ до мережі Інтернет забезпечений практично у всіх харківських готелях.

Пошта
Поштові послуги в Україні надає компанія "Укрпошта". У будь-якому поштовому відділенні можна купити не тільки конверти і марки, а й художні листівки, свіжі газети або лотерейні квитки, а також відправити лист, телеграму або бандероль, зробити ксерокопію, придбати телефонну картку для міського таксофона та Інтернет-картку, в деяких поштових відділеннях можна скористатися факсом. Поштові марки продаються тільки в поштових відділеннях. Вартість відправлення залежить від ваги листи і країни призначення: лист по Україні - 0,70 грн., По СНД - 0,30 у. е. (наземним транспортом), 0,50 у. е. (авіапошта), в країни далекого зарубіжжя - 0,66 у. е. (авіапошта), 0,49 у. е. (наземний транспорт). Адреси на конверті оформляються за європейським зразком. Листи до адресата по країні доходять за 2-5 днів, а наприклад, до Європи - за 7- 10 днів. Районні поштові відділення працюють в такому режимі: з понеділка по суботу, як правило, з 8:00 до 17:00, неділя - вихідний день. Відділення зв'язку № 1 на Центральному поштамті працює з 8:00 до 19:00, а відділення зв'язку № 52 на Привокзальній площі - з 8:00 до 20:00.

кур'єрські служби
У Харкові працюють відділення багатьох міжнародних та українських кур'єрських служб. Вони здійснюють доставку кореспонденції, квітів, бандеролей та посилок, а також вантажів і документів по Україні, СНД і зарубіжним країнам.

Рекламные объявления