Рекламные объявления

 

Зв'язки

Узнать стоимость профильной трубы от компании ТЕСПРО-СП можно позвонив по телефону.
 • В ході комісії з гуманітарних питань Харківської міської ради було презентовано депутатам проект створення в Харкові так званого "зеленого шляху". Ландшафтні дизайнери Харкова розробили вело-пішохідний маршрут, який з'єднає Салтівку з центром міста.

  29-04-2015
   
 • Таксі в Харкові - це легкові автомобілі самих різних марок. Відрізнити їх від звичайної машини можна по кольоровому з чорними шашечками ліхтарю на даху. Офіційних стоянок таксі майже немає, але є місця, де вони зазвичай чекають замовлення.

  08-10-2014
   
 • Харківське метро відкривається о 5:30 ранку і закривається опівночі. В "годину пік" інтервал між поїздами становить 2-3 хвилини, вдень - 5-10 хвилин, пізнім вечором можна прочекати і більше 10, що потрібно обов'язково враховувати при пересадках на інші лінії.

  08-10-2014
   
 • Міжнародний аеропорт Харків розташований в 12 км на південний схід від центру міста. Найдешевший і швидкий спосіб дістатися з аеропорту до центру міста - маршрутне таксі або автобус; час шляху до станції метро "Проспект Гагаріна" становить 15-20 хв.

  08-10-2014
   
 • Харків - великий автотранспортний вузол. Він пов'язаний магістральними дорогами з Москвою, Києвом, багатьма містами Росії, України, країнами далекого і ближнього зарубіжжя та дорогами місцевого значення - з усіма райцентрами і десятками населених пунктів області.

  08-10-2014
   
 • З платформ Південного вокзалу через північний і південний тунелі прибулі пасажири потрапляють в цокольний поверх вокзалу, звідки можна вийти на Привокзальну площу або увійти в метро (до речі, самий зручний і дешевий спосіб доїхати до центру міста).

  08-10-2014