Головна / Громада / Спільнота / Індикатори / Банківські послуги, гроші, обмін валют

Банківські послуги, гроші, обмін валют

1

Банківські установи Харкова надають такі послуги: розрахунковокассове обслуговування фізичних та юридичних осіб; проведення платежів по системі "Клієнт-банк"; ломбардні операції; прийом всіх видів платежів, внесків і депозитів в національній та іноземній валюті; обслуговування пластикових карт різних платіжних систем; міжнародні (система WESTERN UNION, REUTERS DEALING і SWIFT) і міжміські грошові перекази; купляпродажа іноземної валюти, обслуговування дорожніх чеків, оформлення заявок на вивіз валюти, роздрібна торгівля банківськими металами, лотерейними квитками і т. д. У Харкові найбільшого поширення набули міжміські платіжні системи Visa International і Europay International. Всі провідні банки обслуговують платіжні карти цих систем. Банки в Харкові зазвичай працюють з понеділка по п'ятницю з 8: 00-9: 00 до 17: 00-18: 00. Деякі з них обслуговують клієнтів у суботу в першій половині дня. В неділю і в святкові дні всі без винятку банки закриті.

Розраховуватися платіжними картами в Харкові можна далеко не скрізь: у більшості недорогих ресторанів і магазинів у вас приймуть тільки готівку. Про те, що в магазині або готелі приймають до оплати платіжні карти, свідчить спеціальна табличка на двері або на касі.
 
Банкоматів в місті досить багато (вони встановлені у великих торгових центрах, супермаркетах, на деяких станціях метрополітену і просто на вулицях), але краще завжди мати при собі невелику суму "на всякий випадок".
 
У Харкові безліч обмінних пунктів, особливо в центрі. В основному, тут працюють з американськими доларами, євро та російськими рублями. Курс обміну в деяких пунктах має незначні відмінності. Можна не міняти гроші в першому-ліпшому пункті обміну, а пошукати найбільш вигідний курс (дрібниця - а приємно!). Міняти гроші краще вдень - увечері багато пунктів попросту закриті. Слід знати, що касир по завершенні операції обміну повинен видати вам відповідну квитанцію. Ніколи не користуйтеся послугами приватних "мінял".

Рекламные объявления