Головна / Громада / Спільнота / Огляд / Встановили перші паркові енергозберігаючі світильники

Встановили перші паркові енергозберігаючі світильники

1

У сквері Радянської України, розташованому біля ДК «ХТЗ» встановили перші паркові енергозберігаючі світильники. Дану інформацію повідомив вчора, 14 листопада, директор Департаменту комунального господарства.

За словами директор Департаменту, в сквері тривають роботи. Вже були покладені приблизно 1,8 км кабельних мереж, призначених для зовнішнього освітлення. Для 63 паркових опор ремонтники забетонували фундамент, а також встановили приблизно 800 метрів бордюру. В даний час робітники здійснюють укладку тротуарної плитки на двох алеях. За словами Віктора Кітаніна, роботи на центральній і бічній алеях будуть завершені вже ближче до новорічних свят, тому жителі зможуть прогулюватися по освітленому скверу.

ХТЗ не виділяла кошти з розпаду СРСР на утримання об'єктів благоустрою та підтримання інфраструктури. Протягом трьох років робилися заходи, щоб територія була передана в комунальну власність. Директор Департаменту висловив надію, що місцеві жителі зроблять всі можливі, щоб відремонтований сквер залишився в цілості. Повна реконструкція скверу буде проведена до дня міста. Тут встановлять майданчики різного призначення, а саме ігрові, дитячі та спортивні, а також в сквері з'являться лавки та будуть висаджені дерева. Також 14 листопада на території скверу було проведено суботник, в якому взяли участь учні старших класів, студенти і місцеві жителі.

 В  провулку Отакара Яроша і по вулиці Клочківській було здійснено реконструкцію зовнішнього освітлення. Був встановлені 31 світильник. Таким чином тепер висвітлені підходи від студентського містечка до ст. м. «Ботанічний сад». В даний час рівень освітленості міста становить 94%.

Рекламные объявления