Головна / Громада / Спільнота / Огляд / Відбулися традиційні перегони на квадрациклах і позашляховиках

Відбулися традиційні перегони на квадрациклах і позашляховиках

1

У Змієві відбулися традиційні перегони на квадрациклах і позашляховиках. Цього року в змаганнях виявили бажання взяти участь набагато більше міст, серед яких Харків, Київ, Дніпропетровськ, Запоріжжя та ін. Крім того в змаганні також брав участь один з організаторів заходу, який відзначився своєю волею до перемоги.

Організатори для поточних змагань підготували дві траси. Вони знаходяться в околицях Змієва. Для нової дисципліни «джип-спринт» була підготовлена траса з безліччю перешкод, наприклад, піщаними дюнами, ґрунтовими дорогами та іншими невеликими перешкодами. А ось ділянку, що був призначений для "Катрен-кросу", увійшов до Книги рекордів України, оскільки став найдовшим в даному виді змагань.

Організатор змагань Євген Мураєв виступив в цьому році ще й в якості учасника. За словами організатора, він практично дійшов до фінішу, однак, порвався ремінь. Однак, Євген Мураєв розповідає, що під час заїзду отримав море задоволення і адреналіну. За словами організатора, особливу підтримку надавали організатори. Так само Євген Мураєв зазначив, що збирається і надалі прийматися участь у подібних заходах. Організатор запевнив, що буде зберігатися підтримка спорту і молоді, а також збільшуватися в масштабах.

Переможцям змагань в ході церемонії нагородження вручили медалі та пам'ятні кубки. А от організаторам, а також їхнім помічникам вручили приємні призи в якості сертифіката на стрибок з парашутом. Екіпаж Євгена Мураєва і його помічниці Тетяни Тимофєєвої отримав нагороду за волю до перемоги. В ході відкриття церемонії нагородження виступила група Місто, а ось у завершенні дійства організатори підготували для глядачів святковий феєрверк.

Рекламные объявления