Головна / Громада / Спільнота / Огляд / В ДАІ обговорили безпеку пасажирських перевезень

В ДАІ обговорили безпеку пасажирських перевезень

1

Днями в Управлінні ДАІ Харківщини відбулося засідання круглого столу, основною темою якого стало підвищення рівня безпеки здійснення пасажирських перевезень. Провести цей захід було вирішено у зв'язку з тим, що за останній час в Україні значно почастішали випадки аварій за участю автобусів.

В круглому столі взяли участь керівники Управління ДАІ Харківщини, Служби автомобільних доріг, Департаменту транспорту і зв'язку міськради Харкова, Управління Укртрансінспекції області, керівники автоперевізників Харківської області, а також представники громадського руху під назвою «Життя за правилами». Відкрив засідання полковник міліції Борис Федянин, замначальника УГА. Він звернув увагу, що з 10 по 16 листопада в країні проводиться Тиждень безпеки дорожнього руху.

А ось підполковник міліції, начальник відділу АТІ УДАІ, розповів, що на території Харківської області в значній мірі знизилася кількість дорожньо-транспортних пригод за участю водіїв пасажирського транспорту і це обумовлено проведення цього року профілактичних заходів. Згідно зі статистичними даними, в поточному році за участю водіїв автобусів сталося 206 аварій. В результаті аварій травмувалися 107 осіб, а 19 громадян загинули. Варто відзначити, що зменшилася кількість ДТП, які сталися з вини водіїв громадських автотранспортних засобів. Було скоєно 86 таких ДТП, в результаті яких травмувалися 19 чоловік і 2 загинули.

За даними замдиректора Департаменту транспорту і зв'язку міськради Харкова, події траплялися в основному з причин недотримання безпечної дистанції, порушення правил маневрування та виїзду на зустрічну смугу. В ході круглого столу обговорювалися питання готовності дорожніх організацій і підприємств до функціонування в осінньо-зимовий період; посилення профілактичної роботи.

Рекламные объявления