Головна / Громада / Спільнота / Огляд / Харків'яни виграли Кубок України з альпінізму

Харків'яни виграли Кубок України з альпінізму

1

25 і 26 квітня в Харкові на скеледромі "Вертикаль" проходив перший Кубок України з альпінізму на штучному скелелазному стенді. Турнір був присвячений пам'яті відомого харківського альпініста, майстри спорту міжнародного класу Ігоря Свергуна. У змаганнях взяли участь 54 спортсмени з Харківської, Київської, Дніпропетровської, Одеської та Черкаської областей України.

За підсумками змагань харківські альпіністи завоювали дві золоті, три срібні та одну бронзову медаль. Переможцями Кубка серед чоловіків стали змішана харківська зв'язка Анатолій Отченаш і Олена Репко. Друге місце в цій категорії також було за харківськими альпіністами - Євгеном Тимко і Романом Котляром. Третє місце посіли учасники з Одеської області.

Серед жінок золоті медалі були на рахунку зв'язки Ольги Заколодний - Валентини Дегтярьової. Друге місце посіла також харківська зв'язка Катерина Пеніна і Олена Орловська, а бронзові медалі дісталися представницям Одеської області.

У змаганнях серед юніорів золоті медалі отримали альпіністи з міста Чугуїв - Катерина Сейрік та Анастасія Чугунова. Друге місце було за спортсменами з Черкаської області.

Перемога у змаганнях серед ветеранів дісталася зв'язці з Дніпропетровської області Володимиру Хітрікова і Володимиру Тимофєєву. Друге місце посіли харківські альпіністи Олександр Володченко і Федір Карпенко, бронзові медалі також були за харків'янами - Георгієм Резніченко та Ігорем Приймак.

Рекламные объявления