Головна / Громада / Спільнота / Огляд / Будівництво станції метро "Перемога" поновилося

Будівництво станції метро "Перемога" поновилося

1

Після десятимісячною заморозки будівництво станції метро "Перемога" поновилося. Про це повідомив замдиректора Департаменту будівництва і дорожнього господарства.

За його словами, весь цей час стройка підтримувалася в належному стані: з тунелю відкачували воду, підтримували необхідну температуру і вологість у приміщеннях, де вже було змонтовано обладнання.

Зараз на будівництві задіяно 70 робітників. До нового року планується побудувати підземний конструктив станції, засипати його землею і, якщо дозволить фінансування, виконати роботи з благоустрою. Зараз робочі зайняті будівництвом платформи і останнього - четвертого - виходу зі станції.

40 мільйонів гривень, які на останній сесії Харківська міська рада виділила на продовження будівництва метро, казначейство поки не перерахувало. Зараз роботи ведуться за рахунок підрядників, які за тиждень витратили понад 7 мільйонів.

Всього, за підрахунками на сьогоднішній день, для закінчення будівництва станції метро "Перемога" необхідно близько 300 млн грн. Роботи при належному фінансуванні триватимуть ще близько року.

До початку 2015 року будівельна частина буде виконана на 70-80%, а в наступному році на станції заплановано роботи з прокладання рейок, установки автоматизованих систем управління поїздами і архітектурно-оздоблювальні роботи.

Рекламные объявления