Головна / Громада / Спільнота / Зв'язки / Залізничний вокзал

Залізничний вокзал

1 Продажа компании по любым критериям.

З платформ Південного вокзалу через північний і південний тунелі прибулі пасажири потрапляють в цокольний поверх вокзалу, звідки можна вийти на Привокзальну площу або увійти в метро (до речі, самий зручний і дешевий спосіб доїхати до центру міста). Від вокзалу можна виїхати на трамваї, таксі, маршрутному таксі і автобусі. Залізничні квитки можна придбати в касах Південного вокзалу, в СервисЦентр і в касах попереднього продажу.
На першому поверсі вокзалу цілодобово працює Сервіс-центр, де крім придбання квитків, можна замовити номер в готелі "Експрес" або таксі, скористатися послугами носильника, а також отримати довідкову інформацію, зробити ксерокопію, скористатися комп'ютером. На другому поверсі розташовані комфортабельний зал очікування і кафе.
 
На додатковому поверсі знаходяться конференц-зал і кафе. Для надання інформаційних послуг пасажирам в головному залі вокзалу встановлені два електронних довідкових інформатора із сенсорними моніторами. У центрі залу - кольоровий дисплей для демонстрації медіа-файлів, рекламних роликів. Інформацію на його екрані можна побачити практично з будь-якої точки цього приміщення.  З Харкова до Києва і Сімферополь можна виїхати на комфортабельному експресі. Час в дорозі до Києва - близько 5 годин, до Сімферополя - 7 годин.

Рекламные объявления