Головна / Громада / Спільнота / Зв'язки / Ландшафтні дизайнери розробили вело-пішохідний маршрут

Ландшафтні дизайнери розробили вело-пішохідний маршрут

1

В ході комісії з гуманітарних питань Харківської міської ради було презентовано депутатам проект створення в Харкові так званого "зеленого шляху". Ландшафтні дизайнери Харкова розробили вело-пішохідний маршрут, який з'єднає Салтівку з центром міста. По дорозі маршруту активісти пропонують зробити майданчики для пікніків, риболовлі та екстремального відпочинку.

"Група" підпільних "урбаністів розробила проект велодоріжки, яка з'єднує центр міста по лівому березі річки Харків і Салтівський житловий масив. Ця дорога проходить в 60% по звалищ і "неходженим" місцях. Ми їх все обстежили в минулому році, обстежили можливості та зв'язку дороги з іншими районами міста ", - розповідає активіст і один з авторів проекту.

Особливість і унікальність цього проекту полягає в тому, що пропонована велодоріжка є віссю лінійно рекреаційної зони.

"Протягом 11 кілометрів вона ніде не перетинається з автомобільними дорогами. Жителі величезного житлового масиву отримають можливість на велосипеді або пішки дістатися до центру міста. Ми пропонуємо укласти дорожнє полотно, як у Європі, з трамбувати щебеню, а також і встановити ліхтарі ", - говорить вона.

Команда ландшафтних дезайнер розробляє систему зелених коридорів Харкова, які для велосипедистів та пішоходів дуже важливі, впевнена активіст. Вартість цієї доріжки за попередніми даними не перевищуватиме 10 мільйонів гривень.

"Реально вартість цієї велодороги може обійтися місту в стільки ж, скільки коштує висадити квіти однолітки в цьому році", - каже активіст.

На комісії депутати підтримали ідею створення в місті "зеленого коридору". Наступний етап - включення даного проекту в програму фінансування. Ландшафтні дизайнери не виключають, що їх задумка зацікавить спонсорів. Зараз автори веломаршруту хочуть максимально залучити до його обговорення харків'ян.

Рекламные объявления