Головна / Громада / Спільнота / Товариство / Відзначили Всеукраїнський день бібліотек

Відзначили Всеукраїнський день бібліотек

1

В останній день осені, 30.09, з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек адміністрація Харківської обласної універсальної наукової бібліотеки в рамках соціокультурного простору Free Space Library організувала святковий концерт за участю музичних колективів, театральних діячів, поетів і літераторів міста Харкова.

Захід розпочався з вітальної промови директора бібліотеки Шостко Наталії Іванівни. У своїй промові вона відзначила важливість діяльності бібліотек для сучасного міста. Після цього розпочалася святкова програма.

Протягом двох годин присутні мали можливість насолодитися віршами і монологами у майстерному виконанні театру-студії «Вінора».

Наступні 2:00 свято проходило в форматі концерту. Перші музичні нотки гості почули від талановитої харківської вокалістки Олени Кашуби, так само відомої як Elikanida. Вона зірвала звучні оплески і налаштувала аудиторію на домашній лад, який так хотіли створити організатори.

Іван волав, який виступав слідом за цим, подарував присутнім хвилю запалювальних акордів і соковитих текстів. Пісню І. Вопілова про сесію можна сміливо назвати «студентської лірикою», а його композиція, присвячена культурі та побуті дев'яностих років минулого століття, примусила підспівувати навіть тих, хто чув її вперше. За феєрверк емоцій - від ностальгії до радості - зал обдарував Івана вдячними оплесками.

Наступними до гостей вийшли учасники групи «Крамниця думок«. Вокалістка привітала аудиторію, закінчивши свою промову словами: «Єдиний шлях до свободи - Це знання.» Свій виступ колектив розпочав з лаунж-композиції, заряджаючи присутніх магією свого звучання і почуттів. Партія піаніно заповнювала зал і підкреслювала проникливість голосу вокалістки «крамниці думок» до закінчення вечора.

На жаль, було скасовано виступ харківського гурту «Urbanistan». Тим не менш, вечір вийшов насиченим і всі присутні покинули свято натхненними і повними вражень. Адже саме в цьому полягає головне призначення бібліотеки - відкривати для своєї аудиторії світ, повний знань, почуттів і вражень.

Рекламные объявления