Головна / Громада / Порівняння / Сади і парки

Сади і парки

1

Серед 27 парків і садів міста найстарішим є сад ім. Т. Шевченко. Тут є дуби-велетні, вік яких перевищує 200 років. В глибині саду знаходиться кіноконцертний зал "Україна" на 1850 місць, що відрізняється прекрасною акустикою. Недалеко від кіноконцертного залу - центральний вхід в Харківський зоопарк. На території саду працюють численні кафе і майданчики караоке. У вечірній час дуже красивий фонтан світломузики.
Центральний парк культури і відпочинку ім. Горького цікавий принципом планування: групи дерев контрастують за кольором. Світлі берези - поруч з темними модринами, сосни здаються ще стрункішою біля посадок дуба червоного, сріблясті клени відтіняють зелень дубів черешчатого. Дуже гарні каштанові і липові прогулянкові алеї; багато квітучих чагарників.

Казково красиво тут навіть взимку. З парку прокладена прогулянкова канатна дорога в район Павлова Поля, а також дитяча залізниця "Мала Південна", по якій можна доїхати до Лісопарку. Тут в 1977 р було відкрито Меморіальний комплекс Слави, а в 2000 г. - Меморіал жертв тоталітарного режиму.
В інших парках, розташованих в різних районах Харкова, також можна погуляти по тінистих алеях, відпочити в невеликих кафе і відвідати різні атракціони.

Рекламные объявления