Головна / Узагальнення про суспільство / Інформація про суспільство / Кицівська пустеля - унікальна природна зона

Кицівська пустеля - унікальна природна зона

1

Не багато області нашої великої країни можуть похвалитися справжніми піщаними пустелями. Харківська область має на своїх просторах саму, що ні на є справжню пустелю.

Неподалік від села Кицівка Печенізького району розташувалися так звані горбисті піски або як називають це місце любителі подорожувати - Кицівська пустеля.

Повернувши на право в самій Кицівка, по шосе на Печеніги, довелося довгий час блукати сосновим лісом, щоб, нарешті, вийти до тієї самої пустелі, яка вразила нас своєю незвичністю (для наших місць) і тихою скромною красою, а також безмовним спокоєм, що витає в повітрі цього чудового місця.

Раніше тут проводилися навчання танкових військ. Прогулюючись по мальовничих просторах і піщаних дюнах горбистих пісків можна ще знайти танкові снаряди, які залишилися з тих часів.

Кицівська пустеля є унікальною природною зоною для нашого регіону не тільки з ландшафтної точки зору, але також і з натуралістичної, адже ця пустельна і почасти степова місцевість стала домом для численних рідкісних видів комах, які практично ніде не зустрічаються на території України.

Горбисті піски - воістину мальовниче місце, в якому варто побувати. Однак відвідуючи подібні куточки нашої області варто пам'ятати про той факт, що ця місцевість має свої особливості і природні закони і привносити «частинку цивілізації» у вигляді сміття або чогось подібного не варто, тому що в противному випадку Харківщина може втратити ще один мальовничий куточок .

Рекламные объявления