"Зробимо Україну чистою"

1

"Зробимо Україну чистою", - акція під такою назвою пройшла по всій Україні. Не залишився осторонь і Харків. Свій фронт роботи знайшли і харківські активісти - патріоти України, висадили десант у парку Перемоги.

9-річний Максим спритно орудує лопатою, вичищаючи від бруду ступені на вході в Парк Перемоги. Максим каже - на суботник покликав батько. Дитина з радістю відгукнувся.

Максим, школяр: Ми зібралися тут, щоб навести тут порядок. Щоб зробити ветеранам такий сюрприз. Щоб тут була чистота, і вони були щасливі.

З ініціативою вийти на суботник і прибрати Парк Перемоги через Facebook звернулася організація "Світ і порядок". Реакція перевершила всякі очікування. Прийшли понад 200 осіб

Роботи вистачило всім. Тільки торішнього листя було зібрано стільки, що за пару годин ними був до верху забитий цілий причіп.

Слід зазначити, що прибратися в парку Перемоги прийшли також жителі прилеглих будинків, дізнавшись про суботнику з раскленних на під'їздах оголошень. Взагалі ж акція "Зробимо Україну чистою" охопила практично весь Харків. Найбільш масовою стала прибирання в Саржиному Яру.

Рекламные объявления