Головна / Узагальнення про суспільство / Інформація про суспільство / Суспільство / Заплановано створення Міжнародного центру культури

Заплановано створення Міжнародного центру культури

1

На базі Шарівського парку-садиби, розташованого в Богодухівському районі Харківської області, заплановано створення Міжнародного центру культури, де проводитимуться урочисті заходи, конференції, музейні експозиції, концерти.

Для вирішення ряду питань по збереженню і подальшому розвитку палацово-парового комплексу було організовано круглий стіл. В ньому взяли участь представники Харківської обласної та районної госадміністраій, вчені-реставратори, історики, бізнесмени, працівники сфери культури і туризму. Олексій Толмачов ознайомив присутніх з переліком необхідних першочергових робіт і розповів про подальші плани щодо створення на базі Шарівського палацового комплексу Міжнародного центру культури і мистецтв.

В даний час у благодійного фонду виникли деякі складності з оформленням документації на оренду землі і самої будівлі, в зв'язку з цим реставраційні роботи поки не розпочаті. Шарівський палацовий комплекс є національним пам'ятником культури, тому на його територію не зводитимуться ніякі нові будівлі, наприклад, гостініці і ресторани.

Старовинний замок в селі Шарівка був побудований ще ХIХ столітті місцевим поміщиком Павлом Ольховським. Перший господар дав прекрасне ім'я своєму маєтку - "Білий Лебідь". Сама споруда більше схожа на садибу ніж на палац. Навколо замку господар розбив чудовий сад, в якому можна було приємно провести час, просто прогулюючись по доглянутим доріжках або ж відпочиваючи в затишному куточку на лавці. У парку і сьогодні можна побачити могутні вікові дуби, яким, за словами місцевих жителів, що не менше шестисот років.

Рекламные объявления