Відбувся II Харківський крос

1

Днями на території Журавлівського гідропарку відбувся другий Харківський крос. Варто відзначити, що в забігу могли взяти участь абсолютно всі бажаючі.

Як стало відомо, в Харківському кросі наважилися взяти участь сто п'ятдесят спортсменів, серед яких сто дітей. Траса, на якій проходили змагання, пролягала по території всього гідропарку. Забіги проводилися серед чоловіків та жінок, серед дівчат та юнаків, а також серед дітей віком до 11 років. Для учасників підготували три дистанції, серед яких дитяча довжиною в один кілометр, чотирикілометрова і восьмикілометрова.

За словами, заступника мера Харкова з питань сім'ї, спорту та молоді, дуже важливо, що жителі першої столиці все частіше віддають перевагу спорту. Так, ще сто п'ятдесят харків'ян поповнили число прихильників здорового способу життя. Крім того заступник мера звернув увагу, що в місті Харкові регулярно проводяться всілякі спортивні заходи, серед яких і пробіги різного рівня. Змагання, які пройшли на Журавлівському гідропарку були не надто важкими. У забігу могли взяти участь як справжні спортсмени, так і звичайні любителі спорту незалежно від віку. Дистанції кросу також були сприятливими для бігунів, оскільки проходили по рівній ґрунтовій дорозі. Всі бігуни отримали задоволення від подоланого маршруту.

Нагадаємо, що в даний час в Харкові проходить серія збігів «Kharkiv Grand Prix». Серія включає три забігу і стартувала на початку серпня дистанцією під назвою «Харківський трейл». Другий забіг називається «Нічний біг», а третій - «Центрова десятка». Переможця змагань визначать за результатами трьох забігів. Призовий фонд 20 тис. Грн.

Рекламные объявления