Головна / Узагальнення про суспільство / Інформація про суспільство / Суспільство / Розпочала роботу виставка авторської ляльки

Розпочала роботу виставка авторської ляльки

1

13 листопада в Харкові розпочала роботу виставка авторської ляльки під назвою «Її Величність Лялька». Відкриття незвичайної виставки відбулося в Центрі культури і мистецтва. В експозиції представлені авторські роботи, як майстрів-професіоналів, так і лялькарів-аматорів. У даній виставці взяли участь майстри, які приїхали з різних куточків України, а саме з Києва, Харкова, Львова, Одеси, Тернополя та ін.

Майже всі автори, які взяли участь у виставці, мають світові імена. Навіть деякі харківські майстри-лялькарі відомі більше за кордоном, ніж у рідному Харкові. Майстер професіонал Валентина Яковлєва є номінантом Міжнародного конкурсу "Дель арте" і II Бакинського міжнародного бієнале "Fusion Dolls", неодноразова учасниця виставки "Мистецтво ляльок" в Москві та інших міжнародних конкурсів і фестивалів. Там Валентина Яковлєва представляла своїх авторських ляльок - мешканців середньовічних замків. Для створення їх образів вона використовувала антикварні прикраси, ручну вишивку і старовинної роботи мережива.

На харківській виставці «Її Величність Лялька» відвідувачі зможуть побачити популярних героїв художньої кінострічки "Кін-дза-дза", виконані одеським майстром Александросм Бессарабова, снігову господиню Метелицю - роботу Олени Князєвої, чарівних лялькових звіряток у виконанні майстрів Сергія та Олени Кроповінскіх, Оксани Весни , Марини Семицвет і Дар'ї Виставної. Як розповіли самі майстри, кожен експонат, презентовані на виставці, має совою неповторний характер і складається з безлічі різних елементів і деталей. На виготовлення тільки однієї ляльки порою йде кілька місяців кропіткої та творчої роботи. Цей вид творчості можна сміливо назвати - мистецтвом.

Рекламные объявления