Головна / Узагальнення про суспільство / Інформація про суспільство / Суспільство / Харків'яни активно купують нерухомість за кордоном

Харків'яни активно купують нерухомість за кордоном

1

У три рази збільшилася кількість харків'ян, які купують квартири і будинки закордоном. В основному купують квадратні метри в Туреччині або в інших країнах Європи.

«За останній рік попит на нерухомість за кордоном виріс в три рази. Харків, Донецьк, Луганськ - покупці з цих регіонів найбільше », - розповів Фоменко.

Якщо раніше українці купували нерухомість закордоном для відпочинку, для подальшої здачі в оренду, то тепер з'явилася нова категорія покупців.

«За останній рік у нас з'явилося дві абсолютно нових категорії клієнтів. Перша - покупка нерухомості за кордоном в якості «запасного аеродрому», щоб «якщо що" було куди поїхати. Друга категорія - покупка квартири для виведення грошей, у цих людей немає ніяких інших цілей ", - говорить експерт.

Крім того, зараз українці купують нерухомість з метою отримання посвідки на проживання в тій чи іншій країні, де це дозволяє законодавство.

Рекламные объявления