Головна / Міжнародні відносини / ЗЕД / Організація / Відбулося святкування Міжнародного дня толерантності

Відбулося святкування Міжнародного дня толерантності

1

16 листопада, в Feldman Ecopark відбулося святкування Міжнародного дня толерантності. Для відвідувачів екопарка в цей день проводились майстер-класи, творчі акції, в рамках розважальної програми пройшов святковий концерт. Директор парку розповів, що незабаром почне функціонувати школа толерантності.

Всі бажаючі гості парку отримали можливість взяти участь у конкурсі малюнків. Учасники висловлювали на папері терпимість, рівноправність і взаємоповага. На великому полотні маленькі відвідувачі екопарка залишили барвисті відбитки своїх долонь. Полотно отримало назвою «Діти за толерантність!». Також відвідувачі створили своїми руками галерею прапорів світу, яка стала відмінним додаток тематичної програми. Андрій Рощупкин, директор Feldman Ecopark, розповів, що захоплюючі творчі заняття можуть об'єднати людей, що мають різні погляди, смаки, соціальні та політичні переконання.

Андрій Рощупкин також поділився інформацією про новий пілотний проект, який в даний час здійснюється на базі регіонального ландшафтного парку. Так, у січні 2015 почне функціонувати школа толерантності, яку зможе відвідувати кожен бажаючий. Для дітей будуть проходити уроки світової історії та культури, соціології та психологічні тренінги. Завдяки цьому діти навчаться виходити з конфліктних ситуацій. Підтримку в реалізації проекту надає Інститут прав людини і запобігання ксенофобії та екстремізму.

Варто звернути увагу, що в Екопарк регулярно проводяться заході за підтримки Інституту прав людини. У даних заходах беруть участь представники всіляких національно-культурних спільнот, психологи, соціологи та релігійні діячі.

Рекламные объявления