Головна / Міжнародні відносини / ЗЕД / Організація / Світ очима дитини - соціальний проект

Світ очима дитини - соціальний проект

1

Цей зал перетворився на справжню картинну галерею, правда, дитячої творчості. Від фотографій до анонімних листів батькам - ідея подивитися що ж дійсно відбувається з дітьми і лягла в основу проекту психологів - "Маленький українець сьогодні, давайте дбати разом". За кілька місяців роботи в школах і дитячих садах їм вдалося поспілкуватися як з крихтами віком від 3-х років, так і з підлітками. Результати ж фахівці вирішили показати. Психологи впевнені - і в малюнках і в фотографіях хлопці можуть висловити все: про що думають і що відчувають.

У кожній роботі, розповідають психологи, є та чи інша проблема, з якими діти змушені справлятися самостійно, і на які їх батькам слід звернути увагу. А тому одна з вправ для школярів - написати лист мамі чи татові і зробити це так щоб батько не здогадався, від кого це послання. У листі діти просили вибачення, ділилися з рідними за що вони зляться і ображаються на них.

Не залишилася осторонь і тема суїциду. Адже останнім часом в Україні почастішали випадки дитячих самогубств. Психологи запевняють - в більшості випадків суїцид скоюють діти через нестачу уваги до себе. Працюючи з ранку до ночі, батьки просто не встигають вникати в проблеми своїх чад.

Батькам же фахівці радять якими шляхами зберегти довірчі відносини зі своїми дітьми: частіше розмовляти з ними, оточити їх якомога більше турботою і любов'ю.

Рекламные объявления