Головна / Міжнародні відносини / ЗЕД / Організація / На роботу на велосипеді

На роботу на велосипеді

1

Харків'яни приєдналися до всеукраїнського флешмобу.Шкільна вчителька з Салтівки до центру міста їхала приблизно півгодини, подолала 11 кілометрів, трохи забруднила верхній одяг, але зовсім не засмутилася. Впевнена, пересуватися на велосипеді значно приємніше, ніж на міському транспорті або навіть автомобілі. Її двоколісний товариш додає сил і натхнення перед початком робочого дня:

 Учасниця флеш - мобу: "Якраз початок сезону, квітень місяць не дуже добре з погодою вийшло, але ми зібралися щоб підтримати один одного, ті хто їздять на роботу на велосипеді, для того щоб привернути увагу, не обов'язково їздити на роботу в спортивних штанях можна їздити в платічках для дівчаток , на каблуках якщо дуже хочеться - це все прекрасно можливо і ми прийшли щоб це показати об'єднатися попити кави"

Ще один учасник флеш-мобу, каже, велосипедом користується постійно, щоб м'язи розім'яти, на людей подивитися і себе показати: "Я офісний працівник, котрий цілий день сидить, якщо я не буду якось проявляти активність, і не буду їздити на велосипеді, то я зачахну, я думаю це корисно. Я ще люблю ролики, у мене є опція їхати на роликах, я вже практикував в цьому сезоні, у мене від цього кайф".

Харків приєднався до акції "На роботу на велосипеді" вперше, людей приїхало небагато - чоловік двадцять. Хоча в місті є все для того, щоб розвивати цей вид транспорту, впевнені організатори акції. Вони хочуть звернутися до міської влади, і заявити про необхідність розвитку велосипедної інфраструктури. У місті потрібно обладнати доріжки і парковки для цього виду транспорту:

Організатор велосипедного флеш-мобу: У Києва великий досвід в цьому проведенні ми просто перший раз, вирішили, що для нас теж не обходимо провести таку акцію. Ми бачимо, що студенти вони вже інші, вони не хочуть автомобіля, вони хочуть здоровий спосіб життя, хочуть бути вільними і їм потрібен велосипед".

В рамках акції організатори проведуть анкетування харків'ян - чого їм не вистачає, щоб пересісти на велосипед.

Рекламные объявления