Головна / Міжнародні відносини / ЗЕД / Організація / "Чеський трамвай" звичний вже для кількох поколінь харків'ян

"Чеський трамвай" звичний вже для кількох поколінь харків'ян

1

 Торохтіли, розбитий, вічно ламається, що приходить із запізненнями - таким звик бачити цей вид транспорту рядовий городянин, все більше віддає перевагу "маршруткам".

Між тим, у більшості країн просунутого світу, трамвай - найпрогресивніший, що радує своєю екологічністю і дизайнерськими знахідками вид транспорту.  Розклад маршрутів вказано посекундно, і якщо написано, що трамвай приїде в 14.38 - так тому і бути, ні секундою раніше, ні секундою пізніше. Швидкі, чисті, з низькою платформою для зручностей інвалідів і літніх людей - на такому хочеться кататися і кататися.

У Чехії, яка є найбільшим виробником трамваїв в світі, "рогата візок" користується більшою популярністю, ніж метро. Не потрібно витрачати час на те, щоб спускатися в підземелля, а пейзажі за вікном радують око більше, ніж зомбирующие рекламні плакати. Швидкість - до 40 км \ год, на відміну від наших двадцяти. Чеські трамваї можна побачити практично в усіх куточках світу, починаючи від Москви і Вашингтона і закінчуючи містечками в центрі Африки.

Традиція радянських часів закуповувати саме чеські трамваї, збереглася і в сучасному Харкові. Зовсім недавно всі українські ЗМІ гриміли повідомленнями про закупівлю харківською міською владою чергової партії старих чехословацьких трамваїв, для їх "модернізації" і подальшої експлуатації.

Рекламные объявления