Головна / Міжнародні відносини / Статистика / Ціни ростуть на все категорії товарів

Ціни ростуть на все категорії товарів

1

На Харківщині в жовтні поточного року індекс споживчих цін дорівнює 102,7%. Дана інформація стала відома з повідомлення з статистики в Харківській області.

Як з'ясувалося, найбільше в жовтні подорожчала свіжа плодоовочева продукція, у тому числі огірки, помідори, банани, кабачки, баклажани і перець. Зростання цін була зафіксований також на гриби, часник, сало, яйця, птицю, копченості та ковбаси, рис, сіль, кава, чай, молоко, сир, сметану, хліб, сир, соняшникова олія та кондитерські вироби. А ось на деякі коренеплоди зафіксовано зниження цін, а саме на цибулю, буряк, моркву і картоплю. Крім того стали менше коштувати цитрусові, цукор, риба, пшоно.

Однак, з статистики відзначають, що ціни змінилися не тільки на продукти харчування, а й на інші категорії товарів. Так, подорожчала одяг і взуття. Це обумовлено ростом цін з урахуванням фактора сезонності. Зростання цін було зафіксовано і на послуги з ремонту взуття та чищенні одягу. Через подорожчання вугілля, матеріалів та іншого палива збільшився рівень цін на воду, житло, електроенергію і газ.

Серед предметів домашнього побуту подорожчав домашній текстиль, підлогове покриття, меблі, товари для дому, побутова техніка. А от у сфері охорони здоров'я ціни зросли за рахунок збільшення вартості фармацевтичної продукції, медичного обладнання, амбулаторних послуг. Помічений зростання цін також у сфері культури та відпочинку. Так, стали дорожче газети, фотоапаратура, аудіотехніка, комп'ютерне обладнання, послуги культури та відпочинку. Серед інших послуг і товарів подорожчали товари для індивідуального догляду, а також перукарські послуги. Згідно з даними статистики, у зв'язку зниження цін на бензин зафіксовано зменшення вартості транспорту. Однак, легкові авто виробництва ЄС і Україною подорожчали.

Рекламные объявления