Головна / Міжнародні відносини / Статистика / На Харківщині стає все менше дітей-сиріт та дітей

На Харківщині стає все менше дітей-сиріт та дітей

1

На Харківщині стає все менше дітей-сиріт та дітей, позбавлених опіки батьків. Такий статус в поточному році отримали 410 діток, що на 150 осіб менше, ніж у минулому році. Дану інформацію повідомила вчора, 12 листопада, начальник служби у справах дітей ХОДА, в ході проведення прес-конференції.

Біологічне і соціальне сирітство на Харківщині не збільшується навіть, незважаючи на події, які зараз відбуваються на Донбасі. Дану ситуацію представники служби пов'язують з проведенням відповідних заходів фахівцями з соціальної роботи в селищних та сільських радах. За даними Тетяни Печерських, на кінець вересня на обліку служб складається майже 4500 дітей, позбавлених опіки батьків, та дітей-сиріт. За січень-вересень поточного року з первинного обліку зняли 590 діток, які були повернуті батькам, досягли повноліття і були усиновлені.

У поточному році були усиновлені 130 дітей. Як з'ясувалося, громадяни України усиновили 101 дитини, а громадяни інших країн відповідно усиновили 29 дітей. При цьому начальник служби уточнила, що в даний час змінюється вікова категорія діток, яких усиновлюють. Серед загального числа усиновлених 41 дитина до 1 року, 46 малюків віком 1-2 роки, 25 дитини віком 3-5 років, 15 діток віком 6-10 років, а також 4 дитини від 11 до 17 років. В даний час на обліку на Харківщині складаються 84 родини, які бажають усиновити дітей. Серед них деякі сім бажають усиновити відразу двох або трьох діток. Також, на думку Тетяни Печерських, зростання усиновлення діток обумовлений ще й тим, що зараз іноземні громадяни не всиновлюють дітей з Донецької та Луганської областей. Тому вони часто зупиняють свою увагу на Харківщині.

Рекламные объявления