Головна / Громада / Почавала функціонувати координаційна рада при «Центрі поводження з тваринами»

Почавала функціонувати координаційна рада при «Центрі поводження з тваринами»

1

7 листопада, почавала функціонувати координаційна рада при «Центрі поводження з тваринами». Директор Департаменту розповів, що рада була створена з метою підвищити ефективність функціонування притулку, а також забезпечити громадський контроль діяльності.

У свою чергу, директор центру, повідомила, що були припинені терміни дії договору з зоозахисної організацією під назвою «Naturewatch Foundation». Саме поетом з ініціативи Департаменту житлового господарства вирішили створити координаційну раду. Надалі дана порада буде надавати притулку всебічну підтримку. До ради увійшли кінологи, медики-епізоотологи, юристи, фахівці ветеринарної медицини, представники ЗМІ, а також депутати міської ради Харкова. Всі вони будуть надавати консультації, брати участь у проведенні благодійних акцій та піар-кампаній, шукати нових господарів для вихованців притулку.

Головою ради став керівник Харківського центру службового собаківництва. Медики-епізоотологи займуться процесом дезінфекції приміщень притулку, а от юристи проаналізують проект змін до Закону «Про захист тварин від жорстокого поводження». За словами директор, притулок здійснює діяльність у сфері поводження з тваринами вже кілька років. Проект змін передбачає розширення поняття «поводження з тваринами», посилення заходів покарання за жорстокість і неправильне утримання вихованців.

Засідання координаційної ради вирішили проводити щомісяця. На даних засідання також будуть розглядати і обговорювати скарги на функціонування притулку. Нагадаємо, що «Центр поводження з тваринами» був визнаний одним з найкращих в нашій країні.

Рекламные объявления