Головна / Громада / Спільнота / Харківське обласне товариство захисту прав споживачів

Харківське обласне товариство захисту прав споживачів

Харківське обласне товариство захисту прав споживачів (далі - ХООЗПП, Товариство) - недержавна, некомерційна, добровільна, громадська організація споживачів, заснована в 1989 році. Членами ХООЗПП є більше 150 людей. Харківське обласне товариство захисту прав споживачів є громадським об'єднанням громадян, які об'єдналися на добровільних засадах з метою спільної діяльності по захисту прав споживачів продукції (товарів, робіт, послуг) у сфері торговельного та інших видів обслуговування.

Харківське обласне товариство захисту прав споживачів є членом Української асоціації споживачів з 1989 року. В ХООЗПП діють 9 програм, а саме "Академія споживача", "Юридичний щит споживача", "Шлях в цивілізований світ", "Якість і безпека товарів", "Якість і безпека послуг", "Якість і безпека медичного обслуговування", "Якість комунальних послуг "," Якість транспортних послуг "," Екологічний моніторинг ". Роботу програм здійснюють координатори програм, які планують роботу, організовують проведення рейдів, узагальнюють їх результати, на підставі яких готуються аналітичні матеріали, що дозволяють визначити якість товарів і послуг, а також спланувати подальшу роботу товариства.

З метою вивчення якості товарів / робіт, послуг / та запобігання порушень Закону України "Про захист прав споживачів" на споживчому ринку Харківського регіону проводяться систематичні тематичні рейди за планом, затвердженим Правлінням ХООЗПП, у всіх районах м.Харкова силами членів товариства у складі районних відділень ХООЗПП, при виявленні істотних недоліків і порушень Закону України "Про захист прав споживачів" даються рекомендації по їх усуненню суб'єктам підприємницької діяльності, а також направляється письмова інформація в державні організації для вжиття заходів.

Рекламные объявления