Головна / Громада / Пройшла акція на підтримку місцевого зоологічного парку

Пройшла акція на підтримку місцевого зоологічного парку

1

16 листопада, у Харкові пройшла акція на підтримку місцевого зоологічного парку під девізом «Допоможемо Харківському зоопарку». Метою даного заходу є збір коштів для підготовки необхідних умов утримання звірів у зимовий період.

В день проведення акції харківський зоопарк відвідали близько тисячі місцевих жителів і гостей міста. Програма запланованих заходів була розрахована як на дітей, так і на їхніх батьків. Маленькі відвідувачі із задоволенням брали участь в зоологічному квесті, різноманітних іграх та конкурсах, а для дорослих гостей організатори провели «супер Зооквест». Також для всіх гостей зоопарку були організовані майстер-класи та анімаційна шоу-програма. Маленьким відвідувачам зоопарку аніматори завдали веселий аквагрим. Потім хлопці вчилися робити орігамі тварин. Кожен малюк складав з паперу свого звірка - тигра, метелика, зайця, лева, лебедя. А учасники конкурсів та квестів отримали від організаторів акції пам'ятні призи та подарунки.

Організатор акції, розповів, що зараз зоопарку необхідно підготуватися до зими. Необхідно провести безліч підготовчих робіт, в тому числі і зробити зимові запаси, закупити корм для вихованців, утеплити вольєри, теплолюбних тварин забезпечити опалення. На сьогоднішній день в зоопарку проживає 7240 тварин. Турбот дуже багато, а коштів зоопарку не вистачає.

З настанням холодних осінніх днів харків'янам йти в зоопарк уже зовсім не хочеться. Тому й було прийнято рішення 16 листопада організувати цікавий, веселе свято, щоб залучити відвідувачів в зоопарк. Харків'яни та гості міста провели цікаво свій вихідний, а виручені від продажу квитків кошти підуть на допомогу тваринам.

Рекламные объявления