Головна / Громада / Спільнота / Відбулася презентація проектів мережі велосипедної інфраструктури

Відбулася презентація проектів мережі велосипедної інфраструктури

1

15 листопада, відбулася презентація проектів мережі велосипедної інфраструктури. Захід пройшов в ХНУБА. Розробкою проектів по створенню велосипедної інфраструктури в центрі Харкова займалися 40 осіб, серед яких студенти, що навчаються в вузах першої столиці, велоактівісти і урбаністи.

Учасники аналізували точки відправлення і прибуття велосипедистів, виявляли найзручніші, безпечні та цікаві маршрути. Крім того в проектах були представлені найперспективніші вулиці, якими може проходити велосипедна інфраструктура. До таких вулицях віднесли Сумську, Пушкінську, Шевченко, Полтавський шлях, проспект Гагаріна, Московський і Леніна. Крім велосипедних доріжок, розробники висловили пропозицію створити в місті парковки, а також пункти велопрокату, туристичні та рекреаційні маршрути. Все це дасть можливість популяризувати велосипедний спорт серед городян.

Варто відзначити, що при створенні проектів розробники враховували місця, які популярні серед городян, станції метрополітену, вузи, торгові центри, об'єкти розваг і ін. Схеми створювалися за методикою, яка застосовується в Німеччині. Таке рішення було прийнято у зв'язку з тим, що структура східній частині Німеччини схожа з Україною. За словами організатора проекту, в Харкові дуже багато молодих людей, який люблять їздити на велосипедах. Саме тому створити велосипедну інфраструктуру доцільне рішення. Також дуже важливо, що велосипеди можуть стати справжньою альтернативою автомобілям, які забруднюють повітря.

За попередньою домовленість проект готовий підтримати Департамент містобудування та архітектури, а також Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту. Створену концепцію допрацює спеціально організована з цією метою робоча група, а потім проект подадуть на розгляд владі міста.

Рекламные объявления