Головна / Громада / Інспекція з контролю над дотриманням правил з благоустрою

Інспекція з контролю над дотриманням правил з благоустрою

1

11 листопада в Ленінському районі міста Харкова була проведена інспекція з контролю над дотриманням правил з благоустрою, а саме неприпустимість спалювання опалого листя. Рейди по виявленню жителів приватного сектора, що порушують дані правила, проводяться комісією з благоустрою два-три рази на тиждень. Однак, незважаючи на постійний контроль з боку діючої комісії, в Департамент комунального господарства надійшло кілька колективних скарг від громадян, які проживають в районі Сортировки. Місцеві жителі звинувачували своїх сусідів в спалюванні опалого листя, яке шкодить здоров'ю оточуючих.

В результаті перевірки епізодів, зазначених у скарзі, представниками інспекції в складі співробітників Адміністрації Ленінського району та правоохоронних органів, а також працівників санепідемстанції, факти порушення були підтверджені. Таким чином, п'ятеро господарів приватних домоволодінь отримали попередження про адміністративне правопорушення. Також в ході рейдової перевірки району за порушення спалювання листя було складено відповідний протокол стосовно мешканця, що проживає по вул. Скорохода. До вказаного порушнику будуть застосовані штрафні санкції в розмірі від 340 до 1360 грн.

Для всіх жителів приватного сектора, спеціально для вивозу опалого листя, один раз на місяць на кожній вулиці Ленінського району встановлюється контейнер для сміття об'ємом 8 куб.м. Працівники комунального господарства, які прибирають листя в дворах багатоповерхових будинків, також вивозять листя й складують в підготовлених компостних ямах. Начальник Управління екології та благоустрою, закликає харків'ян дотримуватися правил благоустрою та не спалювати опале листя, щоб не шкодити здоров'ю людей страждають захворюваннями серцево-судинної системи і алергічними порушеннями.

Рекламные объявления