Чемпионат з тхеквондо

1

Харківські спортсмени на чемпіонаті України з тхеквондо серед дорослих та юнаків завоювали 36 медалей, у тому числі 8 золотих, 10 срібних і 18 бронзових.

Чемпіонат проходив 15 та 16 листопада  і зібрав понад 500 спортсменів з 19 областей України та міста Києва.

На урочистому відкритті спортсменів, суддів та тренерів зі стартом змагань привітав директор Департаменту у справах молоді та спорту Харківської облдержадміністрації, і побажав спортсменам яскравих перемог.

За підсумками чемпіонату буде сформована національна збірна України, яка наступного 2015 візьме участь в чемпіонаті світу з тхеквондо.

Паралельно з чемпіонатом України серед дорослих та юнаків відбувся чемпіонат України з тхеквондо пумсе. Пумсе - це формальні комплекси, які є комбінаціями прийомів захисту і нападу, виконувані по певних траєкторіях і в точно встановленій послідовності, що імітують реальний бій за життя з кількома противниками. За підсумками змагань з пумсе збірна Харківської області в загальнокомандному заліку посіла третє місце, поступившись переможцям з Дніпропетровської області та команді міста Києва, яка зайняла друге місце.