Головна / Міжнародні відносини / ЗЕД / Організація / Намагаються вирішити проблему з водопостачанням

Намагаються вирішити проблему з водопостачанням

1

В даний час в місті Харкові намагаються вирішити проблему з водопостачанням. Для цього влада міста та КП «Харківводоканал» вживають активних заходів щодо неплатників. Як з'ясувалося, накопичився істотний борг, який практично досяг 160 мільйонів гривень. Міські влада закликає харків'ян своєчасно оплачувати надані їм послуги.

За словами директора Департаменту комунального господарства, тарифи на воду ввела Національна комісія, яка проводить держрегулювання в сфері надання комунальних послуг. Тарифи були введені 1 серпня, але городяни почали платити по ним з вересня. На сьогоднішній день харків'яни оплатили тільки 50-60% послуг, наданих «Харьковводоканалом». Згідно з наявними даними, загальна заборгованість за водопостачання становить близько 160 мільйонів гривень. Звернув увагу директор і на вартість витратних матеріалів, яка за останній час зросла практично в два рази. Вирішити дану проблему можна тільки в разі, якщо городяни погасять заборгованість, що накопичилася і будуть надалі своєчасно оплачувати послуги підприємства.

В даний час комунальне підприємства займається неплатниками.

Нагадаємо, що 1 серпня поточного року були змінені тарифи згідно вступу в силу постанови Національної комісії. Для всіх категорій споживачів були встановлені єдині тарифи на централізоване водопостачання в розмірі 5,172 за 1 куб. м і за централізоване водовідведення 3,036 за 1 куб. м.

Рекламные объявления